Officiële opening Plaza Padel Hoogland

De landelijke keten ‘Plaza Padel’ heeft haar elfde vestiging geopend in Hoogland. Op zaterdag 29 november 2025 verrichtte de Amersfoortse sportwethouder Ben van Koningsveld de officiële openingshandeling met het doorknippen van een lint.
Officiële opening Plaza Padel Hoogland

Het initiatief voor het centrum kwam van voormalig Hooglander John van Lottum en Simon Smink, eigenaar van Golfclub Hoogland. Zij hebben de overdekte hal achter het restaurant van de club omgebouwd tot een Padelcentrum met zeven indoorbanen.

Plaza Padel Amersfoort is de officiële naam. De vestiging zal, in samenwerking met de Golfclub, gebruikmaken van het bestaande restaurant.

Bij de opening waren tevens Ronald de Boer – mede-initiatiefnemer van de keten Plaza Padel – en Sietze Lintjens, de CEO van Plaza Padel, aanwezig. De faciliteit is direct bereikbaar via de oprit vanaf de ventweg van de Bunschoterstraat.

Bron: Dorpsbelang Hoogland