Simone Alipieva

Simone Alipieva

Simone Alipieva staat op #210 op de FIP Ranking Female met 117 Punten.

Speelpositie Rechts
Land
Vlag Denemarken Denemarken
Lengte 1.68
Geboortedatum 10-01-1998
Leeftijd 28
FIP Ranking Female FIP Ranking Female
Positie
# 210 4
Punten
117

Op dit moment hebben we nog niet alle details over Simone Alipieva beschikbaar op padelgids.nl.

Veelgestelde vragen over Simone Alipieva

De leeftijd van Simone Alipieva is 28.

De positie van Simone Alipieva op de Nederlandse ranglijst is niet bekend.

Simone Alipieva komt uit Denemarken.

De partner van Simone Alipieva is Maria Rasmussen.

De speelpositie van Simone Alipieva is Rechts.

Simone Alipieva speelt met niet bekend.