Er is een nieuw toernooi toegevoegd Bunnig & Partners Open Dubbel Tennis en Padel Toernooi
Bunnig & Partners Open Dubbel Tennis en Padel Toernooi
16 augustus 2025 t/m 24 augustus 2025
Over Bunnig & Partners Open Dubbel Tennis en Padel Toernooi
Al sinds 2011 wordt dit 18+ dubbel toernooi georganiseerd, dankzij de inzet van vele vrijwilligers en de steun van talrijke sponsoren.
Sind 2024 worden zowel tennissers als padellers verwelkomd op dit toernooi. Er wordt gespeeld in de categorieën damesdubbel, herendubbel en gemengd dubbel. Speelsterktes voor padel zijn 5 t/m 9. En voor tennis speelsterktes 4 t/m 9, indeling naar actuele rating.
Het aantrekkelijke van dit toernooi is dat er wordt gespeeld in poulesysteem. Dit betekent dat je gegarandeerd twee wedstrijden speelt.
Het toernooi heeft zijn naam inmiddels op de Leidse kaart gevestigd. Op de baan zinderende dubbelpartijen. Buiten de baan volop gezelligheid, ieder jaar aan de hand van een bepaald thema. Befaamd zijn de traktaties voor de spelers na afloop van de wedstrijd. Afhankelijk van het tijdstip waarop je speelt, word je getrakteerd op taart of borrelhapjes. En dit is nog maar één van de weinige toernooien waar je als winnaar niet alleen een bon ontvangt, maar ook met een heuse beker naar huis gaat.